http://parsianholding.com/templates/sj_stabwall/images/logo-loading.png

گروه پارسیااااان

مجموعه پارسیان، متشکل از دانش­ آموختگان، متخصصان و دانشمندان فعال در زمینه­ های مختلف علمی، پژوهشی در سال 1391 شکل گرفت. خط مشی راهبردی این گروه بر اساس انجام پژوهش های نوین علمی در زمینه موضوعات دارای پتانسیل صنعتی شدن ترسیم شده است. از جمله دستاوردهای این گروه، ثبت و بهره­ برداری بیش از 15 اختراع در زمینه­ های شیمی، پتروشیمی، علم مواد، نانو­فناوری و صنایع غذایی می­ باشد.

اساس کار گروه پژوهشی پارسیان در ابتدا نیاز سنجی علمی و عینی بازار و سپس بررسی‌های اقتصادی موضوع و در ادامه شروع فعالیت‌های پژوهشی می‌باشد. سعی شده است تا حد امکان بجای مهندسی معکوس، فکرهای بکر و جدید با قابلیت بالاتر (از نظر اقتصادی، بازده، راحتی کار و مباحث زیست محیطی) دنبال شوند. نتیجه انتخاب موضوع به شکل حاضر صرفه‌جویی در زمان، هزینه ، کاربری پژوهش‌های علمی بومی و رشد و بالندگی اقتصاد کشور می باشد.

چارت سازمانی گروه پارسیان متشکل از شرکت­ ها و بخش ­های اصلی زیر می باشد:

1-شرکت پالایش پایه پارسیان

  فلسفه وجودی شرکت پالایش پایه پارسیان، مدیریت سرمایه های خرد و کلان در راستای بومی سازی دانش های فنی مربوط به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، با بهره مندی از تکنولوژی های نوین در داخل کشور می باشد. همچنین این شرکت، پیشرو در سرمایه گذاری و ارائه کننده طرح های صنعتی جدید و خدمات مشاوره از ابتدای روند آن (شامل: تهیه طرح توجیهی، آزمایش، ساخت پایلوت، ساخت نمونه صنعتی و.....)، همراه سرمایه گذارانی که متمایل به تزریق سرمایه خود (خرد و کلان) در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی هستند، می باشد.

2-شرکت بهتا روان پاسارگاد

شرکت بهتا روان پاسارگاد با هدف تولید، واردات و صادرات انواع روغن های صنعتی، روغن های روان کننده و مشتقات مربوط به روغن و نیز تولید و طراحی دانش های فنی مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، کاتالیست، مواد، انرژی، صنایع نوین، آب و فاضلاب و همچنین حذف آلاینده ها از صنایع فوق، به منظور حمایت از محیط زیست کشور، با تکیه بر دانش و تخصص نیروهای کار داخلی، کار خود را آغاز نموده است.

3-شرکت گسترش تجهیز کیان

شرکت گسترش تجهیز کیان با هدف مطالعه، پژوهش و ایجاد دانش فنی در زمینه مواد و تجهیزات صنایع مختلف از مرحله طراحی تا ساخت و اجرا، با تکیه بر دانش و تخصص نیروی مجرب داخل کشور فعالیت خود را آغاز نموده و در این راستا به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است. از جمله این فعالیت ها می توان به ساخت ترکیب خاصی از مواد بر پایه سیلیس اشاره نمود که می تواند به عنوان پوشش خاص در تمام صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

4- شرکت کیمیا سولار

شرکت کیمیا سولار با هدف تحقیق و گسترش انرژی های نوین و دستگاه های هوشمند فوتو الکتروشیمیایی مانند سلول های خورشیدی و OLED ها و دستگاه های الکتروکرومیک ایجاد گردیده است.

5-فروشگاه شیمی آنلاین

سامانه خرید و فروش اینترنتی مواد شیمیایی

این سایت در جهت تسهیل و در دسترس بودن مواد شیمیایی در کل کشور راه اندازی شده است که در اصل پل ارتباطی جهت تبادل مواد شیمیایی بین دانشگاه ها، مراکز صنعتی، دانشجویان، اساتید و .... می باشد

6-شرکت برنا شکر سبزپاسارگاد

پروژه ی تحقیقانی این شرکت بر اساس فراوری تخصصی مواد اولیه ی غذایی از جمله شیرین کننده ها برای تولید انواع محصولات غذایی می باشد.بر این اساس شیرین کننده های گیاهی استحصال شده فاقد کالری و کربوهیدرات به نحوی بهینه و فراوری شده و قابل استفاده در کلیه ی محصولات غذایی سالم برای تمامی افراد به خصوص افراد دیابتی،افراد دارای امراض قلبی و کودکان فراهم می کند 

7-شرکت زیست بسپار کیان

شرکت دانش­ بنیان زیست بسپار کیان با هدف مطالعه، پژوهش، تولید و بازیافت در زمینه پلیمرهای پایه آبی و مواد شیمیایی که تماماً مربوط به صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب و خاک، کشاورزی و محیط زیست می­باشد، با اتکا بر کارکنان خلاق و کارآمد داخلی فعالیت خود را آغار نموده است. 

8-شرکت پرتو فام کیان

شرکت پرتو فام کیان به همت مدیرانی با بیش از چند سال سابقه در صنعت و با هدف پژوهش، ایجاد دانش فنی و تولید در زمینه انواع رنگدانه، رزین، اپوکسی، کامپوزیت­ ها، مواد و تجهیزات پیشرفته، شروع به فعالیت نموده و با تکیه بر دانش و تخصص نیروی مجرب داخلی، به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است.

9-گروه ثبت پیشگامان نواندیش

گروه پیشگامان نواندیش در سال ۱۳۹۴ زیر نظر شرکت پرتو فام کیان با محوریت مالکیت فکری و ثبت اختراعات،ثبت شرکت ها،طراحی سایت و... فعالیت خود را آغاز نموده و مفتخر است خدمات ارزنده ای در زمینه های نام برده انجام دهد.

Top